OFERTA


Optometryczne badanie wzroku.
Optometryczne i komputerowe badanie wzroku odbywa się w komfortowych warunkach na wysokiej klasy sprzęcie specjalistycznym.
Wieloletnie doświadczenie i ponad 21 tys. pacjentów sprawiają, że nie boimy się trudnych przypadków i bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze postępowanie.
Specjalizujemy się w doborze okularów progresywnych. Bardzo dobre wyniki na tym polu zawdzięczamy autorskiej metodzie postępowania.

Soczewki okularowe
Wybór soczewek okularowych to niezwykle ważna i trudna decyzja. Podstawowym zadaniem postawionym przed soczewkami optycznymi to gwarantowanie odpowiednio wyraźnego i kontrastowego obrazu, a jednocześnie bycie bezpiecznymi, wytrzymałymi i lekkimi.
Chąc spełnić wyskokie wymagania naszych klientów współpracujey z wieloma renomowanymi firmami jak: HOYA, Rodenstock, Essilor, Zeiss, Jzo.
Nasza oferta i doświadczenie gwarantują Państwu optymalny wybór, komfort i satysfakcję.


Oprawy okularowe.
W naszych salonach znajda Państwo szeroki wybór opraw wielu znanych polskich i zagranicznych producentów.
W naszej ofercie oprawek okularowych każdy znajdzie coś dla siebie: od klasyki po ekstrawagancję.
Szeroki wybór materiałów i konstrukcji sprawia, że każdy znajdzie coś estetycznego i wygodnego. Ponad to różnorodność kształtów pozwoli nam dobrać odpowiednią oprawę przy bardziej wymagających pracach jak: okulary dla dzieci, dwuogniskowe lub progresywne.


Soczewki kontaktowe.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo soczewki kontaktowe renomowanych firm, w tym również soczewki najnowszej generacji oraz szeroki wybór środków do pielęgnacji soczewek.
Jako nieliczni w województwie specjalizujemy się w doborze twardych soczewek kontaktwych (RGP), które doskonale spełniają swą rolę w korekcji stożka rogówki.

Oprawy przeciwsłoneczne
Okulary przeciwsłoneczne są niezbędne, nie tylko aby ładnie wyglądać i podkreślić swoją urodę czy styl. Przede wszystkim chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym UVA i UVB, które dociera do Ziemi. Promieniowanie to, odpowiedzialne jest za starzenie skóry, mętnienie soczewki oka, nadwrażliwość na światło a nawet zapalenie spojówek. Okulary przeciwsłoneczne, aby spełniały swoje ochronne zadanie, muszą być dobrej jakości, powinny posiadać filtry UVA i UVB oraz powłoki antyrefleksyjne. W naszej ofercie znajdują się okulary przeciwsłoneczne czołowych producentów. Posiadają one wszystkie niezbędne zabezpieczenia chroniące oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem i cechują się najwyższą jakością wykonania. Należy pamiętać że tanie okulary z ulicznych straganów, mimo swej pozornej atrakcyjności nie spełniają podstawowych wymogów jakości. Nie posiadają filtrów UV. Mogą być przyczyną powstawania zaćmy, poparzenia rogówki i wielu innych dolegliwości.
quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam,